Kardio-Test KTA-168

od 0,00 PLN

Funkcja czasu i daty: tak • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo dokładny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to całkowicie automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i nadzwyczajnie nadaje się do realizowania powszednich pomiarów. Obfity wyświetlacz usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego, a także tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

na dodatek zaimplementowana pamięć zezwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest niezwykle wygodne dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest mały i przystępny do przenoszenia co powoduje,znakomicie nadaje się do wykorzystywania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z zastosowaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w optymalnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA całkowicie samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i niezwykle dokładny pomiar wyłapuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technika Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny precyzyjność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat automatycznie wyłącza się po 1 minucie produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I artykułÓW BIOBÓJCZYCH, co zagwarantuje wysoką dokładność ich wskazań.