Saeco Lirika

od 1399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: automatyczny • Pojemność: 2.5 l • Moc: 1850 W • Szerokość: 21 cm • Głębokość: 42 cm • Wysokość: 37 cm • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w niepokaźnym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, poręcznego i fachowego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to genialne połączenie funkcjonalności, wygody oraz elegancji. Innowacyjny design opierający się na połączeniu czerni z wysmakowanymi metalicznymi elementami powoduje, że urządzenie znakomicie będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany postępowy spieniacz mleka Pannarello dołączony do Lirika Base zezwala na przygotowanie wspaniałych kaw mlecznych. Korzystając z tego ergonomicznego urządzenia, prosto spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są dzisiaj na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy pozwala na korzystanie z wysokich szklanek, rewelacyjnych do tego typu specjałów.

śladowy, a pojemny!

Model Lirika Base wyposażony jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Eleganckie wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich wymiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki mają zadziwiająco dużą pojemność! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę, a także zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest efektywnym urządzeniem, które zmieści się choćby w niepokaźnej kuchni dla pracowników.

świetna jakość

Dzięki zastosowaniu stanowczo efektywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak wykonanej kawy. Co więcej, ekspres ma możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o rozmaitym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

mistrzowski, ekspres musi być nie tylko postępowy ale i prosty w obsłudze. Wykorzystany w Lirika Base graficzny cyfrowy ekran umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym pokaźnymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno charakteryzować nowoczesne ekspresy!

proste czyszczenie

podczas codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, żeby pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o korzystne funkcjonowanie urządzenia. Gdy wyłącznie będzie potrzebne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja technologiczna