Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony przez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci wyłącznie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie wykorzystywania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz równocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś genialnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do wykorzystywania z wielkimi choćby 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Wielki 16 cm subwoofer nieprzeciętnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować energiczny, głęboki i detalowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego producenta DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie zintegrować się wyświetlanej treści. LS-T30 jest zaopatrzony w dekoder Dolby Digital, możesz więc z idealną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD lub Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najkorzystniejsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może służyć jako konkretny system stereo do którego można z łatwością dostarczyć dźwięk ze smartfona z wykorzystaniem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny za pomocą analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest stanowczo płaski i łatwo daje się wkomponować w aranżacja pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania trudnego sytemu wielogłośnikowego.