Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz nietoperzy, kun i myszy 3D COMBOSONIC Stereo Wave Pestrepeller zabezpiecza wnętrza o znacznej kubaturze dochodzącej do 1700 m3.

- nowoczesna budowa 3 głośników
- 3 tryby działania: 30-45 kHz, 21-33kHz i 13-23kHz
- Ultradźwięki rozchodzą się równomiernie zapewniając działanie we wszystkuch kierunkach - do okoła urządzeniaponadto do góry.
- 3D COMBOSONIC sprawdza się idealnie jako odstraszacz nietoperzy wypełniając odstraszającym sygnałem całe wnętrze.

Odstraszanie ultradźwiękami to nowoczesna metoda odstraszania, która podkreśla się wysoką sprawnością na tle innych metod walki ze szkodnikami, przy czym należy zwrócić uwagę na fakt że ultradźwięki są niesłyszalne przez ludzi.

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz nietoperzy 3D COMBOSONIC jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości które działają na słuch nietoperzy - ich najważniejszy zmysł powodując dezorientację. Nietoperze w efekcie unikają miejsca gdzie urządzenie zostało zastosowane.

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 13.000 Hz do 45.000 Hz, emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki temu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane przez odstraszacz na nietoperze pozostają poza słyszalnością człowieka.

Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie posiadają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, czujkaów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych.

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz nietoperzy został wyekwipowany w trzy przestrzenne głośniki o szerokiej projekcji fal ultradźwiękowych. Dzięki wyposażeniu urządzenia w pionowy głośnik umieszczony na szczycie pokrywy emitowane utradźwięki mogą odbijać się od sufitu.

Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym żeby nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy 3D Combosonic nie powinien być ponadto przysłonięty przez wszelkiego typu meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają poprzez ściany murowane oraz strop betonowy, nie przenikają więcej jak poprzez jedną warstwę płyty gipsowej.cechy

- innowacyjna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- 3 głośniki zezwalające wypełnić ultradźwiękami całe pokój,
- 3 tryby działania (A,B,C)
- wydajnie odstrasza nietoperze,
- jest w stanie zabezpieczyć wnętrze o kubaturze do 1700 m3,
- minimalny zużycie prądu wynoszący 1.5 W.

© odstraszanie. Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.