Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i szczurów 3D COMBOSONIC Stereo Wave Pestrepeller zabezpiecza wnętrza o sporej kubaturze dochodzącej do 1700 m3.

- postępowa budowa 3 głośników
- 3 tryby działania: 30-45 kHz, 21-33kHz i 13-23kHz
- Ultradźwięki rozchodzą się równomiernie gwarantując działanie we wszystkuch kierunkach - do okoła urządzeniarównież do góry.
- 3D COMBOSONIC sprawdza się perfekcyjnie jako odstraszacz gryzoni wypełniając odstraszającym sygnałem całe pokój.

Odstraszanie ultradźwiękami to innowacyjna metoda odstraszania, która uwydatnia się wysoką skutecznością na tle innych metod walki ze szkodnikami, przy czym należy zwrócić uwagę na fakt iż ultradźwięki są niesłyszalne przez ludzi.

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz na szczury i myszy 3D COMBOSONIC jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które silnie irytują gryzonie. Sygnał ultradźwiękowy jest tak silny, że staje się nie do wytrzymania dla gryzoni wywołując irytację i dezorientację. Szczury i myszy w efekcie unikają miejsca gdzie urządzenie pozostało zastosowane.

Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 13.000 Hz do 45.000 Hz, emitowane ultradźwięki posiadają zmienną częstotliwość dzięki czemu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane poprzez odstraszacz na szczury pozostają poza słyszalnością człowieka.

Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, czujników ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych.

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz na gryzonie pozostał wyposażony w trzy przestrzenne głośniki o szerokiej projekcji fal ultradźwiękowych. Dzięki wyposażeniu urządzenia w pionowy głośnik umieszczony na szczycie pokrywy emitowane utradźwięki mogą odbijać się od sufitu.

Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym by nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy 3D Combosonic nie powinien być ponadto przysłonięty przez wszelkiego rodzaju meble itp. Należy pamiętać o fakcie że ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane i strop betonowy, nie przenikają więcej jak przez jedną warstwę płyty gipsowej.parametry

- postępowa metoda odstraszania ultradźwiękami,
- 3 głośniki pozwalające wypełnić ultradźwiękami całe wnętrze,
- 3 tryby działania (A,B,C)
- skutecznie odstrasza myszy, szczury.
- jest w stanie zabezpieczyć pokój o kubaturze do 1700 m3,
- niewielki pobór prądu wynoszący 1.5 W.

© odstraszanie. Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.