Odstraszanie Sokół siedzący (duży), odstraszacz ptaków.

od 29,90 PLN

Skuteczne działanie


Zauważyć można rosnącą popularność użytkowania makiet ptaków drapieżnych jako rozwiązania problemu z niechcianymi ptakami na wielu osiedlach. To pierwsze i często ostateczne uderzenie w walce z gołębiami czy mewami. Sokoły są ptakami poprawnie rozpoznawanymi poprzez inne gatunki ptaków. Sokoły nieraz polują na inne ptaki, dlatego występowanie makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu a umieszczenie idealnie odwzorowanej sylwetki sokoła daje tak dobre efekty. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, żeby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

nienaturalny sokół jako odstraszacz ptaków - wizualna metoda odstraszania

Metoda wizualna jest użytkowana jako wspomagająca dla systemów dźwiękowych i hukowych (równoczesne wykorzystanie obu metod rozszerza efektywność płoszenia – makiety wyglądają jak ptaki drapieżne, urządzenia dźwiękowe emitują odgłosy). W czasie zastosowania kilku różnorodnych odstraszaczy działa efekt synergii. Jeśli skonsolidujemy odstraszacze wizualne z dźwiękowymi, zagrożenie o których ptaki są informowane dźwiękowo, stanie się bardziej rzeczywiste. Prawdopodobieństwo wypłoszenia ptaków zostaje zmaksymalizowane. W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sokoła wraz z dźwiękowym odstraszaczem.

Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale

- odstraszacz ptaków można przytwierdzić do wybranego podłoża lub podwiesić
- poruszając się na wietrze makieta ptaka drapieżnego odstrasza też ruchem.
- pokaźne, zaznaczone oczy są czynnikiem odstraszającym niemało zwierząt.
- dbałość o szczegóły i użyte materiały sprawiają, iż jest to trwałe rozwiązanie,
- użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Sposób wykorzystania


Odstraszacz ptaków makieta sokoła jest przeznaczona do postawienia. Siedząca sylwetka sokoła sugeruje innym ptakom, iż są obserwowane przez drapieżnika.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.