Braun TS715

od 0,00 PLN

Moc: 2300 W • Rodzaj: parowe • Regulacja temperatury: tak • Długość przewodu: 2.5 m • Pojemność zbiornika na wodę: 0.4 l • Kolor: różowy, fioletowy, biały

TexStyle 7 żelazko parowe TS 715 Żelazka TexStyle 7 Braun zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich, szanujących wygodę i funkcjonalność. O bezbłędną garderobę pomoże zadbać model TS 715, łączący moc 2300 W i 3 aktywne strefy pary, które poradzą sobie z wszelkimi nierównościami.

zaopatrzone w sprawną stopę grzejną i staranny wyrzut pary do 170 g/min, żelazko parowe prosto wyeliminuje choćby uporczywe zagniecenia materiału. Stopień stałego nawilżania dzianin można kontrolować za pomocą prostego systemu regulacji, a dzięki pojemnemu, 400-mililitrowemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga częstego napełniania, spędzisz na prasowaniu mniej czasu.

Długi, 2,5-metrowy przewód zasilający z obrotowym przewodem zapewnia swobodę ruchów, czyniąc prasowanie wygodnym. Moc pary – silny wyrzut i 3 energiczne strefy pary Od dziś prasowanie nawet trudno dostępnych miejsc i niepokaźnych detali będzie bardzo proste!

Model TexStyle 715 niepowtarzalny system 3 aktywnych stref pary z wyrzutem pary do 170 g / min z frontu. Specjalna konstrukcja punktów pary upraszcza prasowanie najtrudniejszych obszarów: kołnierzy, mankietów, kieszeni, koronek lub okolic guzików i zameków, gdzie drobne zagniecenia są skomplikowane do usunięcia.

Stopień stałego nawilżania dzianin można kontrolować przy pomocy prostego systemu regulacji w zakresie od 0 – 40 g/min. Dokładny wyrzut pary z czubka żelazka Żelazka TexStyle 7 Braun posiadają specyficzny system trójkątnej strefy parowej z wyrzutem pary z frontu.

dokładna końcówka pomoże polikwidować nawet nieznaczne nierówności w okolicy guzików, kołnierzyków i kieszeni oraz wyprasować dekoracyjne szczegóły: kokardy, marszczenia i falbany. Łatwe napełnianie Dla pełnej wygody prasowania, żelazko można napełniać wodą prosto z kranu.

funkcjonalny otwór i wygodne zamknięcie ułatwiają dopełnianie poziomu wody w pojemnym zbiorniku żelazka. Dzięki zabezpieczeniu w postaci systemu antywapiennego, nie musisz martwić się o zniszczenie żelazka poprzez wykorzystywanie wody z kranu.

Stopa za Eloxalu Specjalna stopa wyprodukowana z Eloxalu wykazuje dwa razy pokaźniejszą odporność na zarysowania niż zwykła stopa wykonana ze stali nierdzewnej. też gładki ślizg na wszelkiego rodzaju materiałach i dłuższą żywotność urządzenia.

Połączenie wysokiej jakości z najnowszą technologią i przemyślaną konstrukcją zapewnia perfekcyjne efekty prasowania. System usuwania kamienia efektywny system usuwania kamienia zapewnia czystość żelazka i ogranicza powstawanie kamienia.

Dzięki niemu konserwacja żelazka jest nad wyraz prosta, a urządzenie niezawodnie posłuży przez lata. Wystarczy wysunąć pokrętło pary,szybko i komfortowo wyczyścić urządzenie. Braun stanowczo dba o zadowolenie kupujących z jakości swych artykułów.

W dbałości o całkowitą satysfakcję, proponuje zakupy bez ryzyka. W sytuacji, gdy nowo zakupiony sprzęt nie spełni oczekiwań, możesz zwrócić go w przeciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Braun zwraca kwotę zakupu produktu przelewem w ciągu 30 dni.

obszerny zbiornik na wodę Żelazka parowe TexStyle 7 zostały wyposażone w duży, 400-mililitrowy pojemnik na wodę. Dzięki tak wielkiej objętości zbiornika, prasowanie jest prostsze i zajmuje mniej czasu, ponieważ nie trzeba go nieraz napełniać.

Blokada kapania żeby codzienne prasowanie było produktywne i przyjemne, TexStyle 715 funkcjonalną blokadę kapania. Funkcja Anti Drip, zapobiegająca zachlapaniom, zapewnia całkowitą wygodę i higienę pracy.